Bize Katılın

BAĞIMSIZ İŞ ORTAKLARI, BLOGGER'LAR VE FOODIE'LER

Kullanıcılarımıza en doğru işletme bilgilerini ve mükemmel tekliflerini sunmak, ilk günden beri odak noktamız olmuştur ve bugün odağımız olmaya devam etmektedir. Restoranlar ve kafeler, Fast-Food Yerleri, Turlar, En İyi Düğün Yerleri ve Oteller kolayca bulunmalı ve eşit oranda rekabet edebilmeli, oranlarını duyurmak ve Dishadvisor’ın pazarındaki içeriğini tanıtmak için eşit fırsatlarla rekabet edebilmelidir.

KAYIT OLUN, İŞLETME ÖNERİN

Üyelik sistemimiz ile kendinizi güvende tutun ve kendiniz için en uygun muhteşem iş rollerimizden birini seçin ve DishAdvisor.com ekibine katılın. "Ağ Pazarlama Sistemi" yardımıyla DishAdvisor.com katkıda bulununun. Satış hedefinizi gerçekleştirdikten sonra her 45 günde bir ödeme yapılır.

SİZ DE KAZANIN !

Belirlediğimiz fiyat planları çerçevesinde Dishadvisor üzerinde işletmeleri yayınlayın. Böylece ayın sonunda "Ağ Pazarlama Stratejisi" ile komisyonunuzu alabilirsiniz. DishAdvisor 45 gün içinde bağımsız iş ortakları tarafından yapılan toplam satışın % 10 - 15 'unu komisyon olarak öder.

Kendiniz için en uygun muhteşem iş rollerimizden birini seçin ve DishAdvisor.com ekibine katılın

İş Modalimiz

İşinizin Dishadvisor’da listelenmesi oldukça basit bir işlemdir. Bir Restoran, Fast-Food Yeri, Otel veya Düğün Yeri olsanız da, reklam fiyat planlarımızdan herhangi birinin altında yerinizi reklam verebilirsiniz. Bu, yalnızca yıllık bazda küçük bir maliyetle ücretlendirildiğiniz anlamına gelir. Daha sonra kullanıcıları, rezervasyonlarını tamamlayabilecekleri doğrudan web sitenize yönlendireceğiz. Ayrıca, kullanıcıların işlemlere hazır yönlendirmeler sağlayarak, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi eşleştirmek için aramalarını hassaslaştırmalarına izin veriyoruz.

Kullanıcılarımızla Bağlantı Kurun

Web sitemize ve uygulamalarımıza yapılan milyonlarca aylık ziyaretler sayesinde, lider bir küresel metasearch rehberi olan Dishadvisor’ın sizin için değerli bir pazarlama kanalı olduğuna inanıyoruz.

Rezervasyon sitelerine, Restoranlar, Fast-Food Yerleri, Oteller veya Düğün Yerleri için özel öneriler sunan özel satış ekiplerimiz bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi daha iyi anlamak için sizinle devam eden ilişkileri sürdürürler.

Restoranlar

200 +

Küresel

Fast-Food Mekanlar

200 +

Küresel

Oteller

280 +

Küresel

Duğun Mekanlar

300 +

Küresel

Add Your Heading Text Here

Konum bilgileriniz alınıyor...

X