Personelimiz İçin Çalışma Kuralları

Açıklama Ve Politikalar Sayfaya Hoş Geldiniz !

Sosyal aktivite deneyimlerini DishAdvisor.com aracılığıyla paylaşmanın hem bizi hem de diğer üyelerimize bizi ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin!. Aşağıda  Bu paylaşımlarını heyecanla beklerken, her kullanıcının dikkat etmesini istediğimiz birkaç şey var.

Bizim Açıklamalar ve Politikalar

Yemek, Eğlence, Tür ve sosyal aktivite deneyimlerini DishAdvisor.com aracılığıyla paylaşmanın hem bizi hem de diğer üyelerimize ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin!

Bu paylaşımlarını heyecanla beklerken, her kullanıcının dikkat etmesini istediğimiz birkaç şey var. Yorumlar, fotoğraflar ve profillerle ilgili tüm bu kuralları kullanıcı sözleşmesinde bulabilirsiniz.

DishAdvisor’daki aktivitelerinizin bu kurallara uymaması durumunda gerekli müdahaleyi yapma hakkımız olduğunu hatırlatırız. Yorum ve değerlendirmelerinizde değişiklik yapmak, silmek hatta DishAdvisor hesabınızın haber vererek ya da vermeksizin silinmesi de bunlara dahildir.

Yorumunuzun hatalı olarak silindiğini ve sansürlendiğini düşünüyorsanız bize info@dishadvisor.com adresinden e-posta atabilirsiniz.

Bununla beraber kullanıcı kitlesinin çok çeşitli olmasından dolayı karşılaştığınız içeriğin size uygun gelmemesi, içeriğin DishAdvisor’dan kaldırılması için yeterli kriter olmayabilir. Ayrıca yorumlarda yazılan küfürler sistem tarafından sansürlenecektir.

Fotoğraf Yönergeleri

Üzerinden çikolatalar akan bir kekin çikolatasının ne kadar lezzetli olduğunu resim bakarak tarif etmenin bir yolu yok değil mi? Bu yüzden, fotoğraf yönergelerini aklınızda tutmanız ve bazı fotoğrafların neden taşındığını (ya da kaldırıldığını) anlamanız çok önemli. Ambiyans fotoğrafları, takipçilerinize sanki mekândaymış gibi bir his vermeli.


Eklediğiniz bu fotoğrafların restoran sayfasında görünüp görünmeyeceği, fotoğrafın diğer kullanıcılar için ne kadar yararlı olacağına ve yorumlarla ne kadar ilgili olduğuna bağlıdır. Mekan ile alakalı olmayan fotoğraflar (İçinde saç veya böcek olan fotoğraflar vs.)  mekan fotoğrafları arasında yer almayacak, kullanıcının sadece kendi profilinde görünecektir.


Ayrıca estetik olmayan, insanın iştahını kaçıran, reklam içeren ve başkalarının izni olmadan yayınlanan fotoğraflar onaylanmayacaktır.

DishAdvisor Çalışanları İçin Etik Kurallar

– DishAdvisor, çalışanlarından en üst seviyede etik ve dürüstlük unsurlarına sahip olmasını ve bunu sürdürmesini bekler. Buna bizim temel değerlerimiz ve aşağıda listelenmiş olan koşullara göre davranmakta dâhildir.

– DishAdvisor çalışanları statülerini indirim, promosyon ya da ayrıcalıklı servis hizmeti için kullanamaz.

– DishAdvisor çalışanları iş ziyaretleri dışında kendilerini DishAdvisor mensubu olarak tanıtmaktan kaçınmalıdır.

– DishAdvisor satış ekibinin kendi kişisel hesaplarından, DishAdvisor hesaplarından yorum ya da herhangi bir içerik oluşturması yasaktır. Ayrıca diğer kullanıcıları da taraflı yorum yazma konusunda zorlamamalılar.

– DishAdvisor yorum ve fotoğraf moderatörleri her zaman DishAdvisor’nun tarafsız olarak kalmasını sağlamalıdırlar. Onların moderasyon kurallarını en iyi ve tarafsız biçimde uygulamaları gerekmektedir, restoranlara ayrıcalıklı davranmaları yasaktır. Bir restoran sayfasındaki olumsuz bir yorumu silmeleri ve gerçek olmayan pozitif yorumları sayfada tutmaları kurallarımızın ihlali demektir.

Bu kurallara uymayan bir durumla karşılaşırsanız lütfen bize bildirin info@dishadvisor.com.


Konum bilgileriniz alınıyor...

X