Hizmetler

Kullanıcılara Doğrudan Bağlanın

Mekana Dair Tüm Detaylı Bilgiler

Mekana ait özellikler, yorumlar, çalışma saatleri adres bilgileri ile yol tarifi vererek size ulaşmalarını sağlayın.

İletişim Bilgileri

Telefon numaranızı, e-posta adresinizi, web sitenizin URL’sini DishAdvisor’da paylaşarak kullanıcıların bir tıklama veya telefonla kolayca rezervasyon yaptırmasına olanak sağlayın.

Mobil Tıklayarak Tüm Sosyal Medya Hesaplarına Ulaşım

DishAdvisor işletme detay sayfasında tüm sosyal medya hesaplarınızı ekleyerek kullanıcıların bir tıkla tüm sosyal medya hesaplarınıza ve sizinle doğrudan iletişime geçmesini kolaylaştırın.

Instagram Akışı

Instagram bilgilerinizi yönetim panelinden web sitemizdeki sayfanıza ekleyerek kullanıcıların güncel sosyal medya fotoğraflarınıza ulaşmasını sağlayın. Dikkatleri üzerinize çekin.

Mekana Ait Görsellerin Görüntülenmesi

Mekana ait banner resmi, mekan logosu, mekan ön görsel ve fotoğraf galerisi

İşletme Videoları

İşletmenizle ilgili dinamik videolarla lezzetleri, mekanları, otelleri keşfetmek isteyen kullanıcıların dikkatini çekin ve işletmenizi DishAdvisor’da hareketlendirin.

İşletmeniz Göz Kamaştırsın

Harita Üzerindeki Lokasyonda Mekan Görüntüleme

Kullanıcılar arama yaptığında bulunduğunuz konumdaki mekanlar arasında görüntülenin.

Etiket Sistemi İle Google Uyumlu Arama Sayfalar

Google keywords ve seo uyumlu işletme sayfanızla google uyumlu arama sonuçlarında da yer alın.

Favori Mekanlara Eklenme, Oylama Ve Yorumlama

Kullanıcılar tarafından favori mekanlara eklenin. Yapılan oylama ve yorumlamalarla favori mekanlar arasında görüntülenin.

Fırsat Duyuruları Oluşturabilme

Masaüstü ve mobil sürümde fırsatlar ve teklifler sunarak rakiplerinizin önüne geçin , Dish Advisor üyelerimize özel indirim sunarak dikkatleri kendinize çekin.

Etkinlik Yönetimi

Her ay oluşturacağınız etkinlikleri sayfanıza ekleyerek görünürlüğünüzü arttırın. Cazibeli hale gelerek mekan müşteri trafiğinizi arttırın. (Yılbaşı, Ramazan, Canlı Performans, Sevgililer Günü vs. birçok etkinlik oluşturabilirsiniz.)

Masa Ve Rezervasyon Sistemi

Masalarınız boş Kalmasın. Masaüstü, tablet ve mobil uygulamalarımız sayesinde size daha geniş kitlelerin ulaşmasını sağlıyoruz. Müşterileriniz DishAdvisor.com ve kendi işletme sayfanız üzerinde online rezervasyon yapma ve onay alma imkanı sunuyoruz.

İşletmenizi Ön Plana Çıkarın

Sponsor Mekan Sistemi

Sponsorlu mekanlar arasında yerinizi alın, daha çok kullanıcının size ulaşmasını sağlayın.

Reklam Verme

Öne çıkan tavsiyeler derlemelerinde yer almak için reklam verin. Daha çok kullanıcının size ulaşmasını sağlayın.

Popup Reklamlarında Yer Alma

Popup reklamlarında yer alarak göz önünde bulunun. Fırsat ya da etkinlik bilgilerinizi yayınlayarak işletmenizle öne çıkın. Talepleri arttırın.

Her Yerden Çevrimiçi Erişim

Kullanıcılar Dishadvisor.com mekanın durumunu göröntüleyebilir ve çevrimiçi olduklarında her yerden rezervasyon yapabilir. Aynı şekilde, Dishadvisor’nın müşterileri & onların ekibi ister yurtdışında, ister evden, iş yerinde olsun gerektiğinde yönetim paneline ireşebilir, hareketleri görüntüleyebilir. 


Konum bilgileriniz alınıyor...

X