İşletmenizi Sahiplenin

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Dishadvisor.com temelde restoranlar ve kafeler, spor kulüpleri, sosyal kulüpler, en iyi oteller, Turlar, etkinlikler ve partiler ve en iyi düğün mekanları ve teklifleri için bir platformdur. Her ülkede insanların bundan faydalanabilmesi için dünya çapında bir platform yapacağız. Dishadvisor.com’da her kategori müşterisi sadece adlarını ve konumlarını yüklemekle kalmaz, aynı zamanda belirli bir ay veya hafta veya günlerde olan en iyi fırsatlarını veya promosyonlarını da yükleyebilir. Hangi normal halkın en çok hangi teklifleri, etkinlikleri, partileri olduğunu bilmesi ve bundan faydalanması mümkün olacaktır. Dishadvisor.com sadece belirli bir ülkeye değil, aynı zamanda diğer ülkelerin halkına en iyi restoranlar ve lezzetli yemekler, kafeler ve fırsatları, oteller, fitness ve sağlık kulüpleri ve tüm dünyadaki gece hayatı hakkında rehberlik eder. Bu platform ile insanlar, kendi restoranları ve ağız sulandıran yemekleri, dinlenebilecekleri, en iyi kahvelerin ve fitness ve sağlık kulüplerinin ve aboneliklerinin ve herhangi bir ülkenin gece hayatının tadını çıkarabilecekleri, paylaşabilecekleri ve tadını çıkarabilecekleri, tatilleri için konaklayabilecekleri oteller ve büyük günlerini kutlayabilecekleri düğün yerleri. DishAdvisor.com blogu, her alanda dünyaca ünlü ünlülerin restoran yemeklerinin görüşleri hakkında Kamuyu yönlendirir.

Hangi İşletmeler Bizdan Fayda Sağlar?

DishAdvisor.com, her restoran, otel, gece kulübü, düğün yeri hakkında nazik önerileriyle kullanıcılarına rehberlik etmekte ve kullanıcılarına DishAdvisor’ın müşteri hizmetleri, çevre, fiyatlandırma ve teklifleri hakkında yorum yapma izinlerini vermektedir. DishAdvisor’ın müşterileri, dünyanın her yerinden müşterileri tarafından görülebiliyordu, böylece sadece kendi ülke halkları değil, yabancıları işyerlerine getirme şansı elde ediyorlardı, bu yüzden işleri sadece önceden DishAdvisor’a abone olarak daha karlı hale gelebiliyordu. com. DishAdvisor.com, müşterilerine, web sitelerinde işletmeleri için ayrı sayfalarını, normal halk için işletmeleri hakkında kısa bir açıklama yaparak yapmalarını sağlar. DishAdvisor.com, tüm işletmeleri bir yerde bir araya getiren ve kamuoyunu, belirli bir alandaki tüm işletmelerin belirli bir ülke için kullanıcıları için çalıştığı indirimler elde etmeye ikna eden mükemmel bir platform kullandı.

Üyelere Sağlanan Faydalar Nelerdir?

Normal halk, DishAdvisor.com’un müşterilerini, günlük etkinlikleri ve partilerin tekliflerini görecek ve herhangi bir alan, en iyi restoranları, en iyi kafeleri, en iyi tur şehirleri, en iyi fitness ve sağlık kulüpleri, gece hayatı hakkında DishAdvisor.com’dan tavsiye alacaktır. , her ülkenin en iyi düğün mekanları ve blogları. Dish Advisor.com, kamuoyunun bu alanlarda da yorumda bulunabileceği ve ödemelerinde indirim alabileceği mükemmel bir QR kod sistemi başlattı. DishAdvisor.com, dünya çapındaki iş yerlerinden ziyaret edilebilecek en iyi yerler hakkında kamuoyunu sosyal medya hesaplarından yönlendirmektedir. Halk en sevdikleri restoranları, kafeleri, fitness ve sağlık kulüplerini, sosyal kulüpleri, düğün otellerini ve restoranlarını, tur yerlerini arama yapmak için isimlerini yazarak, şu anda dünyanın en iyi teklifleri olan arama motorlarına erişebilirler.

İşletmelerin Bizimle Reklam Yapması Ne Zaman Gereklidir?

DishAdvisor.com alanlarından herhangi bir işletme sahibi, kayıt işlemlerini yasal olarak tamamladığında, o zaman DishAdvisor.com ile reklam verebilir.

Neden DishAdvisor.com Diğer İşletmelerden Daha İyi?

DishAdvisor.com, kullanıcılarına her restoran, otel, gece kulübü, düğün yeri hakkında nazik önerileriyle rehberlik etmekte ve kullanıcılarına DishAdvisor’ın müşteri hizmetleri, çevre, fiyatlandırma ve teklifleri hakkında instagram, facebook, youtube aracılığıyla yorum yapmalarına izin vermektedir. kanal ve blogu. Dishadvisor.com’da işletmeler dünyanın her yerinden görülebiliyordu, böylece sadece kendi ülke halkları değil, yabancıları iş dünyasına getirme şansı da vardı, bu sayede işleri sadece abonelikle daha önce olduğundan daha kârlı hale getirebiliyordu. DishAdvisor.com paketlerinden biri. DishAdvisor.com, müşterileri için platformlarında işletmeleri için ayrı sayfalarını, normal halk için işletmeleri hakkında kısa bir açıklama yapmasını sağlar. DishAdvisor.com, belirli bir alandaki tüm işletmelerin kullanıcıları için herhangi bir ülke için çalıştığı, tüm işletmeleri birer birer, ana simge olarak bir araya getiren anroid & ios için mükemmel bir mobil uygulamayı başlattı.

Haydi Birlikte Çalışalım!

İşletme Listesi

İşletmenizi bulamıyor musunuz?

Dishadvisor'a işletmenizi eklemek için lütfen kayıt olun.

İşletme Kayıt

Konum bilgileriniz alınıyor...

X