Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Web Sitesi DishAdvisor.com temel olarak en iyisini öneren ve yönlendiren bir meta arama platformudur: Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri. Dishadvisor.com, belirli bir ülkedeki “Nereye, Ne Zaman Gidilir ve Ne Yapmalı” kullanıcılarına rehberlik eder. Dishadvisor.com, kullanıcıların dünyanın dört bir yanındaki turistik yerlere rezervasyon yapmalarına yardımcı olan ve kullanıcıların platformlarını şehrin her yerinde göstermelerini sağlayan bir ev sahibi firmadır. Böylece Dishadvisor.com tüm alanlarını tanıtıyor ve müşterilerinin akışını arttırmalarına yardımcı oluyor.

Bu Web sitesi kullanıcıları için; en güzel restoran yemekleri, Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve fırsatlarını hakkında daha fazla bilgiye ve cezbedici öneriye kolaylıkla ulaşabilecekleri bir reklam platformudur.Herhangi bir ülkedeki restoran yemekleri hakkında yorumlara, forumlara ve diğer ilgili konulara ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerindeki ünlü Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri herhangi hakkında son fırsatlar ve teklifler hakkında haberdar olur.

DishAdvisor.com, web sitesinde müşterilerine; abone olduklarında iş alanları hakkında reklamını kolaylıkla yapabilmeleri için kendilerine özel sayfa oluşturur. Bu nedenle müşterilerine seçenek sunarak kendi reklam kriterlerini, detaylarını ve özelliklerini DishAdvisor.com aracılığıyla kolaylıkla yükleyebilirler.

DishAdvisor’ın üyeleri web sitemize kayıt olduklarında; DishAdvisor.com’un ülkenin herhangi bir yerinde reklamını yaptığı favori Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri ile ilgili promosyon kodu olanağını kullanılarak indirim alacaksınız. Her zaman ve her yerde DishAdvisor’ın üyeleri olarak fırsatlar sayfasına istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Web sitesine yüklenecek profesyonel resimler1024 x 1280 piksel boyutlarında olmalı, müşteri iş adres ayrıntılarını, müşteri kendi web sitesi adresi, faaliyet adı ve türü detayları, müşteri iletişim bilgileri (iş ve cep telefon numaraları, mail adresi) vergi kimlik numarası ve dishadvisor.com. Tarafındankabul edilen ödeme kabul onay makbuzuna ihtiyaç vardır. Dishadvisor.com’a yeni müşteriden ödeme geldiğinde Dishadvisor müşteriye bir mail ile kendi reklamı ile ilgili kişisel sayfalarında reklam detayları kriterleri yükleyebileceği içinde bir link ile bir onay postası gönderir.

Dishadvisor.com’a yeni müşteriden ödeme geldiğinde Dishadvisor müşteriye bir mail ile kendi reklamı ile ilgili kişisel sayfalarında reklam detayları kriterleri yükleyebileceği içinde bir link ile bir onay postası gönderir.

Müşteri Dishadvisor.com’a abone olduktan sonra kendi kişisel sayfalarında reklam detaylarını görebilirler.

DishAdvisor.com tüm üyeleri için, dünyanın herhangi bir şehrinde kendi favori Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri ile ilgili tüm indirim ve fırsatlara ulaşabilecekleri promosyon kodu sistemi başlattı. DishAdvisor.com üyelerine mail yoluyla promosyon kodunu linkini gönderir ve üyeler bu linkle tadını çıkaracakları indirimli promosyon koduna kolaylıkla erişebilir ve DishAdvisor.com üzerinde favoriler kategorisinde görüntülenir.

DishAdvisor.com’a üye olmadığınızda, dünyanın herhangi bir şehrinde kendi favori Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri ile ilgili tüm indirim ve fırsatların olduğu fırsatlar sayfasına ulaşamayacak ve bu konuda Dishadvisor.com size yardımcı olamayacaktır ve indirimlerin tadını çıkaramayacaksınız.

Üyeler DishAdvisor.com’a abone olduklarında; DishAdvisor.com üyelerine mail yoluyla promosyon kodunu gösteren linkini gönderir ve üyeler bu linkle dishadvisor.com sitesinde favoriler kategorisinde fırsatlar sayfasına erişim hakkı kazanırlar. Bu nedenle her kategoride en son eklenen indirimlere ve fırsatlara kolaylıkla erişebilirler.

Dishadvisor.com’a üye olarak kayıt yaptırdıktan sonra,Restoranlar ve Kafeler, Gece Hayatı, Oteller, Turlar, Düğün Yerleri ve Teklifleri mekanla ile ilgili tüm fırsatları gösteren fırsatlar sayfasını görüntüleyebilirsiniz. Üye herhangi bir teklif üzerinde tıkladığında; dünyanın herhangi şehrindeki Restoran, kafe, lokanta yerleri, spor kulüpleri ve gece hayatı mekanları ile ilgili ve bu mekanların da kabul edeceği bir promosyon kodu üretecektir. Üretilen bu kod sizin mailinize gönderildiği gibi onların da mail adresine bilgi olarak gönderilecektir.

İnsanlar bize yazılı ileti veya sahip oldukları işletmeler hakkında kriterlerini ekleyerek ve bize posta adresimiz aracılığıyla mektup göndererek veya bize bir e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz: info@dishadvisor.com


Konum bilgileriniz alınıyor...

X