Nasıl Çalışır?

KULLANICILAR İÇİN

KAYIT OLUN !

Bir hesap oluşturun etkinlikleri, fırsatları, partileri ve diğer her şeyi rezerve edebileceğiniz kullanıcı dostu panelimize erişin. Dishadvisor'un kullanıcılara sunduğu hizmetlere nasıl ulaşacağınız konusunda sizlere rehberlik ediyoruz. Tüm soru ve talepleriniz için her zaman buradayız.

ÜYELİĞİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN !

Dishadvisor kategorilerinden en sevdiğiniz yeri seçebilir, teklifleri ve yaklaşan etkinlikleri görebilir, çevrim içi bir işletmeyi arayabilir, rezervasyon yaptırabilir, belirli bir işletme hakkında yorum yapabilir ve işletmelerin tanıtım sayfalarını arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

DISHADVISOR'UN KEYFİNİ ÇIKARIN !

Dishadvisor size günlük etkinlikler, fırsatlar, turlar, partiler ve en iyi düğün restoranları, en iyi doğum günü mekanları, en iyi oteller vb. tüm bildirimleri otomatik olarak sizlere hatırlatıyor. Yapmanız gereken sadece mobil uygulamamızı indirip sizlere sunulan bu hizmetlerin keyfini çıkarmak.

Kullanıcı kaydınızı sadece 1-2 dakikanızı ayırarak tamamlayabilir ve DishAdvisor ile yeni yerler keşfetme heyecanına sahip olacaksınız.

  • 1. DishAdvisor’da aradığınız işletmeleri ilgili kategori ve lokasyonlarda hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
  • 2. Harita görünümü ile size en yakın mekânları görüntüleyebilir hızlı arama bölümü ile istediğiniz mekânın anında konumuna erişebilirsiniz.
  • 3. Favori mekânlarınızı, daha önce ziyaret ettiğiniz , yorumlarda bulunduğunuz mekanları kaydederek üyelik hesabınızda görebilirsiniz.
  • 4. İşletmenin etkinliklerine, duyuru ve kampanyalarına dair tüm bilgilere erişebilirsiniz. Rezervasyon sistemine sahip olan işletmelerde online rezervasyon avantajından yararlanabilirsiniz.
  • 5. En son indirimlerimizi QR kod sistemimizle öğrenebilirsiniz.
  • 6. Ana sayfada yer alan önerilerimiz, popüler mekânlarımız, etkinlikler ve keşif yazılarımız ile yeni yerler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • 7. İşletmelere ait detay sayfalarında işletmeye dair tüm detayları, görseller içerikleri, videoları, yorumları görebilirsiniz
  • 8. DishAdvisor bülten aboneliğinize kaydınız ile en popüler restoran, cafe, pub ve mekanlardan oluşan, özenle hazırlanmış çevrenizdeki yerleri keşfedebilirsiniz
  • 9. Diğer tüm soru ve talepleriniz için info@dishadvisor.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • 10. Bizim en çok sevilen ürünlerimizi mağaza sayfamızdan keşfedin ve sipariş verin.

Rezervasyon amacıyla, kart ödemeleri iyzico aracılığıyla doğrudan banka hesaplarınızdan güvenli ve anında yapılır. Bir ödeme yapıldığında, sistem size cep telefonunuz ve e-postanızdan otomatik olarak bir mesaj gönderir.​

 

Bunun yanında mobil uygulamamız ile size özel yeni eklenen mekânlardan, tavsiyelerden, günlük parti ve organizasyonlardan ve günlük fırsatlardan mobil bildirimler ile her an haberdar olursunuz.

Konum bilgileriniz alınıyor...

X