Hikayemiz

Bizim Hikayemiz!

Dishadvisor, gezginlerin keşfetmek istedikleri otel restoran ve  gece hayatıyla  ilgili tüm bilgileri rahatlıkla ve keyifle bulabilecekleri muhteşem bir platformdur.  Zengin içeriklere sahip Dishadvisor Gezgine en iyi tatları, en iyi otelleri, en iyi turları, özel günlerini kutlayacağı parti ve düğün mekanlarını keşfetmesine rehberlik eden bir platform ve önde gelen etkinlik arama sitesidir.

Vizyonumuz, tüm dünyayı doğrudan tur operatörlerimize, etkinlik sağlayıcılarımıza, restoran sahiplerine, otellere, en iyi düğün mekânlarımıza ve çevrimiçi seyahat acentelerine bağlayan eşsiz bir teknolojik platformu tüm kullanıcılarımıza sunmaktır.

Benzersiz arama işlevimizle, binlerce müşterimizin indirimli fiyatlarını karşılaştırabilir, binlerce tur ve etkinlik arasında arama yapabilirsiniz. En önemli özelliğimiz, gezginlerin web’deki tüm aramalarında binlerce etkinliği kullanıcı dostu ve benzersiz şekillendirilmiş bir altyapıyla bulmalarını sağlamaktır. Dishadvisor dünyanın her ülkesinde “Ne Yapmalı”, “Nereye Gitmeli” “Ne Zaman Gitmeli” “Ne Yemeli” “Hangi Tura Gitmeli” “Hangi Partiye Gitmeli” “Nerede Düğün Yapmalı” ve daha birçok konuda rehberlik eder.

İş Listeleri İddia Ve Dishadvisor' nın Platformuna Erişin..

Sektörün en ileri görüşlü benzersiz arama platformuna katılın. Dijital uzmanlığımızla, bünyemize kaydınızı yaptırıp paket satın aldığınız andan itibaren size güçlendirilmiş ve çevrimiçi yönetebileceğiniz panelle birlikte şık bir yazılım sunar. Gelecekteki rezervasyonlarınızı kolayca güvenceye alın ve sevdiğiniz ve keyif aldığınız herşeye daha fazla vakit ayırın. Yemek, Seyahat, Kutlamalar, Eğlenceler, Turlar ve size tüm cömertliğiyle karşılayan Hayata….

Bizim değerlerimiz!

Diğerlerine Saygi Duyarmak

Başkalarına her zaman nezaket ve saygıyla davranmak

Sıkı Çalışmak

Tehlikeye karşı karşıya ve doğru olanı yapmak. Bu, fiziksel cesaretin yanı sıra ahlaki cesarete sahip olmak anlamına gelir.

Bütünlük

Dürüst ve doğru olmak, şirketimizin saygısını kazanmak

Özverili Bağlılık

Ekibi ve misyonu her zaman kendi ihtiyaçlarımızın önüne koymak ve birbirimize tamamen güvenmek - gerekirse hayatlarımızla bile.

Disiplin

Tüm takımların, başkalarının yürütülmesini sağlamak için disipline ihtiyacı vardır ve böylece herkes, takım arkadaşlarına tamamen güvenebileceklerini bilir.

Bağlılık

Şirketimize ve görevimize sadık kalmak

İşinizi Müşteri Çekmek İçin Tasarlanmış Bir Platformla Tanıtın:

Müsaitlilik

Gerçek zamanlı müsaitliliğinizi platformumuzda bizimle paylaşın ve çevrimiçi kullanıcıların istedikleri bir zaman diliminde herhangi bir cihazdan rezervasyon yapmalarını sağlayın.

Ortaklik

Rezervasyonlarınızı tüm platformlarda kullanabilmeniz için Google, Facebook, Instagram ve 1000’den fazla büyük isimlerle ortaklık kuruyoruz.

Pazarlama

Platformumuzda yer aldığınızda markanızı büyütmek için, bilinirliğinizi ve müşteri kapasitenizi artırmak için arama motoru pazarlaması ve sosyal medya reklamcılığı size en iyi hizmeti sunacağız.

Liderlik Ekibimiz:

Muhammad Salman Rafiqi

Founder & CEO

30 yaşındaki İngiltere mezunu, yaptığı sayısız seyahatlerle ve farklı lezzetleri keşfetme tutkusuyla çıktığı bu yolda muhteşem kazanımlarıyla bir genç girişimci olarak dünyanın en iyi arama platformunu yaratmayı hedefliyor.

“Kapsamlı eğitimimin yanı sıra, en güçlü yönlerimden biri sosyal ve iş ilişkilerinde iletişimimin kuvvetli olması ve dürüstlükle sağlam temeller atılacağının farkında olmayı ilkem olarak kabul etmemdir. İkincisi, müşterilerimin, çalışanlarımın ve toplumun beklentilerini ve ihtiyaçlarını net bir şekilde anlama becerim ve üçüncü olarak da benim sorumluluğum, müşterilerin ve markaların bilincini her zaman korumak ve teşvik etmektir.

Hikayemizin Bir Parçası Olun!

Daima görevimizde bize katılacak harika insanlar arıyoruz. Hikayemizin bir parçası olmak istiyorsanız, sohbet etmeyi çok isteriz.


Konum bilgileriniz alınıyor...

X