BOĞAZI PENDİK’ E TAŞIDILAR

Bebek Balıkçı, İstanbul’da balık kültürünün oluşmasını sağlayan mekanın imzasını taşıyor. “Boğazda Balık” denince ilk akla gelen mekanlardan olan Bebek Balıkçı’ nın yatırımcısı ve işletmecisi Ertuğrul Karabulut ve oğlu Cem Karabulut deneyimlerini Bebek Balıkçı’ da siz değerli misafirlerle paylaşıyorlar.19 yıldır Bebek’ te hizmet veren mekanlarını Pendik Marinaya taşıdılar.

Pendik Marintürk Marinada açılan Bebek Balıkçı ‘da servise sunulan; sebzelerin ve  meyvaların özel olarak organik suyla yıkanıp  ziraai ilaçlarlardan arındırıldıktan sonra, özel reçete ile hazırlanıp sunulan eşsiz mezeleri ve balığın en lezzetli hallerini misafirlerine sunuyor.

Bir İstanbul klasiği olan Boğazda balık keyfini Marmara Denizi’nin kıyısına Prens Adaları manzarasına taşıyan mekan boğazı aratmıyor.

Bebek Balıkçı birbirinden lezzetli mezeleri, günün balıklarını ve yılların tecrübesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Benzerlerini güney sahillerinde gördüğümüz eşsiz güzellikteki Pendik Marina’da açılan Bebek Balıkçı yemekleri kadar şık ambiyansıyla ve kaliteli servisi ile oldukça iddialı bir mekan.

Bebek Balıkçı  da Ege sahillerinde ve Yunan restorantlarında olduğu gibi hem mezeleri hemde günlük balıkları mostradan seçebiliyorsunuz.

Bebek Balıkçı’ nın öne çıkan spesiyalleri; ermeni pilakisi, girit ezmesi, balık pastırması,atom,köpoğlu,topik,tabule,ahtopot carpaccio,balık kokoreç,balık beğendi,balık külbastı, girit usulü kalamar ızgara, kalkan tandır, balık içli dolması,  mutlaka tatmanız gereken yemeklerden.

Ulaşım ve trafik sorunu olmayan mekana  misafirlerimiz ister özel araçlarıyla gelip kapalı otoparka kendileri park edebilir, yada vale hizmetinden yararlanabilir.deniz yoluyla gelecek misafirlerimize yanaşabileceği özel  iskelemize tekneleriyle gelebilirler. Ege de tatile çıkmış  hissi veren mekanda ayrıcalıklı hizmeti ve özel peyzajla yapılmış terasında keyifli zaman geçirmenizi garanti ediyor.

Çalışma Saatleri:

Haftaiçi (11:30 - 00:00) - Haftasonu (11:30 - 00:00)

Adres Bilgileri:

Batı Mah., Sahil Yolu Cad. A Blok, MarinTürk İstanbul City Port No:7 D:8, 34890 Pendik/İstanbul

İletişim Bilgileri:
E-Posta Adresi:
Web Sitesi:
Sosyal Medya:

Mekan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER
  • Kablosuz Bağlantı
  • Deniz Manzaralı
ALKOL DURUMU
  • Alkol Var
OTURMA ALANLARI
  • Açık & Kapalı Alan

0

mayıs, 2024

Etkinlik Filtresi

Etkinlik Yok